Spotkanie Wigan kontra Blackburn, wynik 1-0

Pierwsza połowa meczu między Wigan a Blackburn zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-10-11 18:45 na stadionie DW Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Wigan oraz Blackburn.

Gole strzelali: N. Broadhead 62' 1-0

Żółte kartki Wigan: Tom Naylor 27' James McClean 79'

Żółte kartki Blackburn: Ben Brereton Díaz 87'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter meczu to Josh Smith, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wigan stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami QPR oraz Watford. Kolejno natomiast Blackburn zmierzy się z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Hull City.

Liczni fani futbolu śledzą potyczki ligi Championship. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Tom Naylor Ben Brereton Díaz wielokrotnie zaserwowały własnym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Stale natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne asysty czy bramki dodające smaczku całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe ligi Championship. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Wigan oraz Blackburn w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak DW Stadium.