Mecz Blackburn - Luton, wynik końcowy 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn a Luton wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2021-09-11 14:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Blackburn a Luton.

Gole strzelali: T. Dolan 27' 1-0 H. Pickering 31' 2-0 B. Brereton L. Berry 73' 2-1 P. Ruddock L. Berry 90' 2-2 C. Jerome

Żółte kartki Blackburn: Darragh Lenihan 8' Tyrhys Dolan 48' Ben Brereton 49' Sam Gallagher 67'

Żółte kartki Luton: Kal Naismith 36' Simon Sluga 49' Cameron Jerome 50' Gabriel Osho 59' Henri Lansbury 61'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Blackburn stawi czoła Hull City, następne spotkania z drużynami Barnsley oraz Cardiff a Luton zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Bournemouth.

Liczni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Darragh Lenihan Kal Naismith stale serwują własnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa, że widowiska nudzą. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i gole, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Blackburn i Luton oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.