Back to Top

Strona drużyny Blackburn Rovers - nieoficjalna

Bristol City vs Blackburn zakończony wynikiem 5-0

Spotkanie pomiędzy Bristol City i Blackburn zakończone wynikiem 5-0 na obiekcie Ashton Gate Stadium dnia 2024-04-10 18:45

W ostatnim spotkaniu rozgrywek Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Bristol City i Blackburn. Mecz, który odbył się 5 dni temu na Ashton Gate Stadium zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Bristol City pokonało rywali aż 5-0, zdobywając dwie bramki już przed przerwą. To było widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu ekip.

Mecz pomiędzy Bristol City vs Blackburn, wynik 5-0

Dnia 2024-04-10 18:45 na obiekcie Ashton Gate Stadium miał miejsce mecz Bristol City vs Blackburn zakończony wynikiem 5-0

W jednym z meczów 42. kolejki Championship drużyna Bristol City nie pozostawiła złudzeń swoim rywalom, pokonując ekipę Blackburn aż 5-0. Spotkanie rozegrane w Ashton Gate Stadium było prawdziwą demonstracją siły gospodarzy, którzy już na przerwę schodzili z przewagą 2-0. Mecz miał miejsce 5 dni temu, 10 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:45.

Leeds vs Blackburn, wynik 0-1

Leeds kontra Blackburn, wynik spotkania 0-1

W dniu 13 kwietnia 2024 roku na stadionie Elland Road miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Leeds i Blackburn w ramach 43. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem Blackburn 1-0, po bramce strzelonej w drugiej połowie, mimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0. To było starcie pełne emocji, które przyciągnęło uwagę kibiców z całej Europy.

Sunderland - Blackburn 1-5

Sunderland - Blackburn, wynik meczu - 1-5

W meczu 40. kolejki Championship, który odbył się 1 kwietnia 2024 roku na Stadium of Light, drużyna Sunderland nie sprostała rywalizującemu z nią zespołowi Blackburn, ulegając ostatecznie 1-5. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Blackburn kontra Southampton, wynik końcowy 0-0

Blackburn - Southampton, wynik spotkania: 0-0

W ostatniej kolejce Championship drużyny Blackburn i Southampton zmierzyły się na boisku w Ewood Park. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0, pomimo starań obu zespołów żadna nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika. Spotkanie odbyło się 2 dni temu, 6 kwietnia o godzinie 14:00, zapisując wynik na przerwę również 0-0. Kibice nie mieli okazji świętować goli, ale emocji na pewno nie brakowało na murawie.

Blackburn - Ipswich wynik spotkania 0-1

Blackburn vs Ipswich, wynik spotkania 0-1

W sobotni wieczór na stadionie Ewood Park drużyny Blackburn i Ipswich zmierzyły się w zaciętym starciu w ramach 39. kolejki Championship. Mecz ten odbył się 4 dni temu, a emocje sięgały zenitu, gdyż obie ekipy walczyły każdą piłkę. Po pełnych napięcia 90 minutach to Ipswich wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Cenne trzy punkty dla gości okazały się kluczowe w kontekście walki o ligowe cele.

Middlesbrough kontra Blackburn 0-0

Spotkanie Middlesbrough kontra Blackburn, wynik końcowy 0-0

W meczu 38. kolejki Championship rozegranym w Riverside Stadium drużyny Middlesbrough i Blackburn podzieliły się punktami, remisując 0-0. Spotkanie miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a mimo starań żadna z ekip nie zdołała znaleźć drogi do siatki przeciwnika.