Blackburn vs Swansea, wynik spotkania: 1-0

Blackburn vs Swansea, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Blackburn oraz Swansea wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-18 15:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 33 pomiędzy Blackburn a Swansea.

Gole strzelali: Daniel Ayala 89' 1-0 D. Hyam

Żółte kartki Blackburn: Sorba Thomas 14' Lewis Travis 45' Tyrhys Dolan 90' Daniel Ayala 90'

Żółte kartki Swansea: Joel Latibeaudiere 52'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Blackburn stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami QPR oraz Leicester. Kolejno natomiast Swansea z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham oraz Luton.

Dzisiaj wielu fanów futbolu śledzi starcia, które tyczą się ligi Championship. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Sorba Thomas Joel Latibeaudiere nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich znanych drużyn jak Blackburn oraz Swansea z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Ewood Park.