Spotkanie Blackburn vs Sunderland, wynik końcowy 2-0

Blackburn vs Sunderland, wynik 2-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Blackburn a Sunderland zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-10-18 19:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Blackburn oraz Sunderland.

Gole strzelali: B. Brereton 32' 1-0 S. Wharton 49' 2-0 R. Hedges

Żółte kartki Blackburn: Tyler Morton 40' Sammie Szmodics 65' Hayden Carter 74'

Żółte kartki Sunderland: Alex Pritchard 30' Dennis Cirkin 48' Jewison Bennette 66'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia spotkania - Craig Pawson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Huddersfield natomiast Sunderland podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield oraz Cardiff.

Oddani kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą interesujące poczynania ligi Championship. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Tyler Morton Alex Pritchard systematycznie serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się spektakularne asysty czy bramki, ostre faule, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy graczami z ligi są nader nieustępliwe, rzadko okazuje się, że zmagania nas męczą. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazoglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Blackburn oraz Sunderland jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Ewood Park.