Mecz Blackburn kontra Bournemouth zakończony wynikiem 0-3 dnia 2022-04-30 14:00

W dniu 2022-04-30 14:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 45. Zmierzyły się ze sobą Blackburn i Bournemouth.

Po pierwszej połowie spotkania między Blackburn i Bournemouth wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: D. Solanke 21' 0-1 P. Billing P. Billing 70' 0-2 D. Solanke P. Billing 79' 0-3 S. Dembélé

Żółte kartki Blackburn: Scott Wharton 16' Ryan Hedges 40' John Buckley 48' Jan Paul van Hecke 52'

Żółte kartki Bournemouth: Nathaniel Phillips 3' Jordan Zemura 87'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny sędzia spotkania to Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Blackburn zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Millwall i natomiast Bournemouth podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wierni fani z entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Scott Wharton Nathaniel Phillips niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Walki między drużynami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż zmagania nas męczą. Bardzo często trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, wspaniałe asysty i bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Blackburn i Bournemouth oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Ewood Park.