Dnia 2021-09-28 18:45 miało miejsce spotkanie między Huddersfield i Blackburn: końcowy wynik 3-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Huddersfield a Blackburn wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2021-09-28 18:45 na stadionie John Smith's Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Huddersfield i Blackburn.

Gole strzelali: Alex Vallejo 36' 1-0 Sorba Thomas Ben Brereton 57' 1-1 Joe Rothwell Daniel Ward 60' 2-1 Sorba Thomas Ben Brereton 65' 2-2 Daniel Ward 84' 3-2 Harry Toffolo

Żółte kartki Huddersfield: Naby Sarr 63' Lee Nicholls 90'

Żółte kartki Blackburn:

Czerwone kartki Huddersfield:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Huddersfield stawi czoła Luton, następne spotkania z drużynami Hull City i Birmingham natomiast Blackburn zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i QPR.

Coraz częściej liczni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Naby Sarr nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Potyczki między graczami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to potyczki nie warte uwagi. Często trafiamy na książkowe asysty i bramki, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Huddersfield oraz Blackburn w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, John Smith's Stadium.